Засідання № 2 від 2017-06-27


Порядок денний:

  1. Про нарахування додаткових балів переможцям очного туру Всеукраїнських олімпіад Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Доповідає голова Оргкомітету олімпіад В.А. Бугров.

 

  1. Про затвердження списку осіб та нарахування додаткових балів випускникам підготовчого відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Доповідає завідувач Підготовчого відділення І.В. Ляшенко

Рішення:

1.СЛУХАЛИ:      інформацію голови Оргкомітету олімпіад В.А. Бугрова про затвердження списків переможців очного туру Всеукраїнських олімпіад Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

УХВАЛИЛИ:       затвердити списки переможців олімпіад з біології, хімії, географії, фізики, математики 2017 року.

Переможців олімпіади з біології Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2017 році:

ННЦ «Інститут  біології та медицини»

ПІБ

Місце навчання

1

Басараба Анастасія Андріївна

с. Соломаки, Хмельницького району,

Вінницької область, Соломацька НВК І-ІІІст.

2

Кононенко Микита Віталійович

м. Київ, Києво-Печерський ліцей №171

«Лідер»

3

Лук’янова Єлизавета Дмитрівна

м. Київ, гімназія «Ерудит»

4

Опанасенко Данило Сергійович

м. Бровари, Київська область Броварська

спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5

5

Пономарьова Дар’я Сергіївна

м. Київ, гімназія № 315 з поглибленим

вивченням іноземних мов

6

Сковородка Маргарита Сергіївна

м. Кривий Ріг, Дніпропетровська

область, Криворізька гімназія № 91

 

Переможців олімпіади з хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2017 році:

Хімічний факультет

ПІБ

Місце навчання

1

Варжель Надія Ростиславівна

м. Рівне, Рівненський природничо-

математичний ліцей «Елітар»

2

Побігайленко Валерія Ігорівна

м. Київ, гімназія № 315

3

Разгонова Катерина Сергіївна

м. Суми, Сумська ЗОШ І-ІІІ ст. № 22

4

Шевчук Олександр Іванович

с. Льотниче Володимир-Волинський р-н, Волинська область, ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ст. «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки»

5

Нирко Анастасія Петрівна

м. Пустомити, Пустомитівський р-н,

Львівська область, ЛФМЛ

6

Новосьолов Павло Олегович

м. Дружківка, Донецька область, Дружківська гімназія «Інтелект»

7

Шульга Наталія Володимирівна

м. Біла Церква, Київська область,

Білоцерківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

8

Балан Дар’я Олександрівна

м. Київ, гімназія № 267

9

Мазуренко Іван Володимирович

м. Луцьк, Волинська область, Волинський ліцей-інтернат

10

Шимон Дарина Анатоліївна

м. Київ, КПНЛ № 145

11

Байдюк Анна Валеріївна

м. Бобровиця, Чернігівська область,

Бобровицька гімназія

12

Діюк Надія Віталіївна

м. Київ, КПНЛ № 145

13

Лемещенко Дмитро Ростиславович

м. Київ, спеціалізована школа

ім. Т. Шевченка №82

14

Шумейко Валерія Олександрівна

м. Шостка, Сумська область, Шосткинський ЗОШ І-ІІІ ст. № 11

15

Лавська Валерія  Олегівна

м. Ніжин, Чернігівська область, Ніжинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 9

16

Семьошкіна Олена Дмитрівна

м. Київ, КПНЛ № 145

17

Варенька Ігор Степанович

м. Бурштин, Івано-Франківська область,

Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3

18

Кобилінський Дмитро Русланович

м. Малин, Житомирська область, школа-ліцей № 1 ім. Н. Сосніної І-ІІІ ст.

19

Омельчук Анна Святославівна

м. Київ, спеціалізована школа І-ІІІ ст.№ 106

20

Павловська Юлія Валентинівна

м. Київ, ліцей «Голосіївський» № 241

Переможців олімпіади з географії Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2017 році:

Географічний факультет

ПІБ

Місце навчання

1

Антоненко Анастасія Олександрівна

м. Лубни, Лубенська загальноосвітня

школа № 4

2

Бондарчук Юрій Вікторович

м. Вінниця, Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІст. № 13»

Вінницької міської ради

3

Глушенко Анастасія Михайлівна

м. Житомир, Житомирський міський

колегіум

4

Жосан Олександр Юрійович

м. Миколаїв, Миколаївська гімназія № 2

5

Звіздовський Єгор Ігорович

м. Київ, спеціалізована школа № 206

 ім. Леся Курбаса

6

Кандій Марія Олександрівна

м. Київ, школа № 71

7

Ковальчук Юлія Юріївна

м. Київ, спеціалізована школа № 114

8

Лазоренко Катерина Олександрівна

м. Жовті Води, Дніпропетровська область, середня загальноосвітня школа № 3 з

профільними класами ім. М. Островського

9

Лошицька Вікторія Ігорівна

смт. Коцюбинське, Ірпінська ЗОШ І-ІІІ ст.

№ 18

10

Німчук Лілія Ігорівна

м. Київ, гімназія № 59 ім. О.М. Бойченка

11

Пазюра Вікторія Анатоліївна

м. Київ, спеціалізована школа № 7

ім. М.Т. Рильського

12

Сірош Владислав Олександрович

м. Ірпінь, Київська область, Ірпінська СЗОШ І-ІІІст. № 2

13

Стеценко Лілія Олександрівна

с. Бесідка, Київська область, Бесідський

навчально-виховний комплекс

«Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дитячий садок» Ставищанської районної ради

14

Цілик Анастасія Володимирівна 

м. Київ, СЗОШ І-ІІІст. № 302

15

Шокало Антон Павлович

м. Ірпінь, Київська область, Ірпінська

СЗОШ І-ІІІст. № 2

16

Бойцова Аміна Володимирівна

Великокобелячківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Новосанжарської районної ради Полтавської області

17

Войтенко Альвіна Юріївна

Дослідницька ЗОШ І-ІІІст. Васильківського району Київської області

18

Кузьменко Єлизавета Сергіївна

м. Ірпінь, Київська область, Ірпінська СЗОШ І-ІІІ ст. №2

19

Куриленко Родіон Сергійович

місто Білопілля, Сумська область, Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. І.Г. Харитоненка

20

Лагуткін Федір Віталійович

м. Білопілля, Сумська обл., Білопільська ЗОШ I-IIIст. № 2

21

Луньова Олександра Євгенівна

м. Київ, школа № 316

22

Марченко Діана Миколаївна

м. Київ, Дарницький район, школа № 316

23

Петриченко Олександр Олександрович

м. Київ, Голосіївський район,

Еколого-природничий ліцей № 116

24

Роман Роман Романович

м. Київ, Дарницький район, Ліцей «Наукова зміна»

25

Спорий Ілля Вадимович

смт. Коцюбинське, Ірпінський НВК "Школа І-ІІст.- Коцюбинський гуманітарний ліцей"

26

Толстоконєва Каріна Олексіївна

м. Луцьк, Луцька гімназія № 18

27

Халін Олексій Володимирович

м. Одеса, Приморський район, Одеська ЗОШ № 56

28

Балан Євгеній Володимирович

м. Київ, школа № 160

29

Бурдіяк  Валерія Григорівна

м. Вінниця, Комунальний заклад ЗОШ І-ІІІ ст. № 33 Вінницької міської ради

30

Дєдковська Анастасія Олександрівна

м. Київ, Спеціалізована школа I-III ст. з поглибленим вивченням української мови та літератур № 87 ім. О.П. Довженка

31

Дєдковська Марія Олександрівна

м. Київ, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератур № 87 ім. О.П. Довженка

32

Коновал Оксана Вячеславівна

с. Бурти, Кагарлицький район, Київська область, Буртівська ЗОШ І-ІІІ ст.

33

Сідельнік Юлія Віталіївна

с. Миколаївка, Васильківський р- н,

Дніпропетровська область

34

Юшенко Ілля Анатолійович

м. Миколаїв, Миколаївська гімназія № 2

ННІ «Інститут геології»

ПІБ

Місце навчання

1

Столпаков Андрій Юрійович

cмт. Градизьк Глобинського району,

Полтавської області, Градизька гімназія

ім. Героя України Олександра Білаша

2

Кравченко Дарина Володимирівна

м. Конотоп Сумської області,  ЗОШ № 10

3

Звіздовський Єгор Ігорович

м. Київ, спеціалізована школа № 206

ім. Леся Курбаса

Переможців олімпіади з біології, фізики, хімії Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2017 році:

Інститут високих технологій

ПІБ

Місце навчання

 

Біологія

1

Краснопір Тимур Сергійович

м. Запоріжжя, ЗОШ №7

2

Мартиняк Анастасія Ростиславівна

м. Київ, ліцей «Наукова зміна»

3

Морозов Артем Михайлович

м. Київ, Технічний ліцей

4

Подгаєцька Юлія Юріївна

смт. Немішаєве, ЗОШ № 2

5

Чубата Галина Віталіївна

м. Тернопіль, ЗОШ № 26

 

Фізика

6

Ємець Сергій Сергійович

м. Петровськ, ліцей «Надія»

7

Железняк Роман Олександрович

м. Петровськ, ліцей «Надія»

8

Чубата Галина Віталіївна

м. Тернопіль, ЗОШ № 26

 

Хімія

9

Ахметов Владислав Олегович

м. Київ, природничо-науковий ліцей №145

10

Бабченко Ігор Євгенович

м. Київ, природничо-науковий ліцей №145

11

Главін Антон Борисович

м. Київ, природничо-науковий ліцей №145

12

Димура Софія Андріївна

м. Київ, природничо-науковий ліцей №145

13

Морозов Артем Михайлович

м. Київ, Технічний ліцей

14

Резніченко Владислав Сергійович

м. Київ, ліцей «Наукова зміна»

15

Столярчук Анна Анатоліївна

м. Київ, Русанівський ліцей

Переможців олімпіади з фізики Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2017 році:

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

ПІБ

Місце навчання

1

Покотило Назарій Любомирович

м. Київ, ПНЛ № 145

2

Малишев Олексій Володимирович

м. Київ, гімназія № 109 ім. Т.Шевченка.

3

Пархоменко Олександр Валерійович

м. Київ, ліцей №171 «Лідер»

4

Заєць Олександр Юрійович

м. Київ, «Екон. – правовий ліцей»

5

Євенко Владислав Валерійович

м. Київ, ЗОШ № 112 ім. Т.Шевченка

6

Гришаєва Юлія Геннадіївна

м. Київ, Київський проф. коледж з посиленою військ. та фіз. підготовкою

7

Олішевська Олена Андріївна

м. Київ, ліцей №144 ім. Г.Ващенка

8

Житник Дмитро Олександрович

м. Київ, ПНЛ № 145

9

Петрук Андрій Андрійович

м. Київ, УФМЛ

10

Кулик Олексій Вікторович

м. Київ, УФМЛ

11

Кушніренко Мрія Сергіївна

м. Київ, УФМЛ

12

Гульчук Всеволод Павлович

м. Київ, ліцей «Русанівський

13

Кузь Дмитро Володимирович

м. Київ, ліцей «Русанівський»

14

Бабін Ігор Андрійович

м. Київ, ліцей «Русанівський»

15

Кащенко Віктор Михайлович

УФМЛ (Конотоп)

16

Морозов Роман Євгенович

м. Запоріжжя, гімназія № 28

17

Гузенко Анастасия  Олександрівна

м. Бахмут, Донецька обл., школа № 12,

18

Сікорський Філіпп (гр. Германии)

м. Київ, ліцей №145,

19

Березников Олексій Віталійович

м. Київ, ліцей № 208

20

Паламарчук Кліментій Ігорович

м. Київ, ПНЛ № 145

21

Козирський Андрій Петрович

м. Нетішин, Хмельницька обл., НВК № 3

22

Маліванчук Іван Андрійович

м. Київ, ліцей № 142

23

Єханурова Ольга Дмитрівна (10 кл.)

м. Київ,Технічний ліцей НТТУ «КПІ»

24

Москанова Ольга Федорівна

м. Київ, ПНЛ № 145

25

Пер`ян Руслан Русланович

м. Київ, УФМЛ

26

Шараєв Тимофій Сергійович

м. Київ, УФМЛ

27

Шаталюк Владислав Сергійович

м. Вінниця, ФМГ № 17

 

Фізичний факультет

ПІБ

Місце навчання

1

Анпілогов Марк Робертович

м. Київ, ліцей „Лідер”

2

Главін Антон Борисович

м. Київ, КПНЛ № 145

3

Гуржій Олексій Олександрович

м. Київ, ліцей № 100 „Поділ”

4

Ігнатовський Дмитро Миколайович

м. Вінниця, ВТЛ

5

Кісельов Дмитро Євгенович

м. Київ, Ліцей „Лідер”

6

Конторер Аліна Денисівна

м. Кривий Ріг, Дніпровська область, Криворізька гімназія № 91

7

Кофман Поліна Олегівна

м. Харків, ХНВК № 45 „АГ”

8

Обіход Владислав В’ячеславович

м. Житомир, ЗОШ № 30

9

Осаволюк Петро Артемович

м. Бердичів, Житомирська область, СШ № 10

10

Паримуда Максим Русланович

м. Стрий, Львівська область, СШ № 6

11

Плєтньов Владислав Андрійович

м. Київ, СШ № 138

12

Светлічний Антон Олексійович

м. Харків, ХНВК № 45 „АГ”

13

Скуратівська Катерина Сергіївна

м. Київ, УФМЛ

14

Чемеринська Ірина Василівна

м. Требовля, Тернопільська область

ЗОШ № 2

 

Переможців олімпіади з математики Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2017 році:

Механіко-математичний факультет

ПІБ

Місце навчання

1

Альошко Олексій Олексійович

м. Київ, ліцей № 38

2

Батогов Владислав Генадійович

м. Кременчук, ліцей

3

Богусевич Олексій Олександрович

м. Київ, ліцей № 38

4

Бойчук Ірина Іванівна

м. Київ, технічний ліцей

5

Бондар Максим Олександрович

м. Київ, технічний ліцей

6

Боровков Микола Андрійович

м. Житомир, ліцей при ЖДТУ

7

Васьківський Сергій Володимирович

м. Київ, технічний ліцей

8

Ващенко Артем Анатолійович

м. Чернігів, ЗОШ № 12

9

Величко Олександр Дмитрович

м. Запоріжжя, гімназія № 28

10

Вішталь Данил Владиславович

м. Черкаси, ФІМЛІ

11

Воловоденко Тарас Олександрович

м. Запоріжжя, гімназія № 28

12

Гайдай Іванна Максимівна

м. Київ, ліцей № 142

13

Горелов Артем Андрійович

м. Запоріжжя, гімназія № 28

14

Гориславець Дмитро Сергійович

УФМЛ

15

Гулаков Данило Сергійович

УФМЛ

16

Денісенко Артем Сергійович

УФМЛ

17

Довганік Євгенія Максимівна

м. Запоріжжя, гімназія № 28

18

Драгомирова Марія Валеріївна

м. Київ, гімназія № 143

19

Заверуха Богдан Володимирович

УФМЛ

20

Зашкольний Давид Олександрович

м. Старокостянтинів, ЗОШ № 1

21

Зеленько Петро Олександрович

УФМЛ

22

Кобзар Данило Миколайович

УФМЛ

23

Козачок Олександра Ярославівна

м. Київ, ЗОШ №112

24

Коломойцев Максим Сергійович

м. Суми, КУ ССШ № 17

25

Коржук Андрій Володимирович

м. Нікополь, КЗНСШ № 5

26

Кравченко Артем Вікторович

м. Київ, ПНЛ № 145

27

Крохальов Іван Данилович

УФМЛ

28

Кушніренко Марія Сергіївна

УФМЛ

29

Летяго Маргарита Федорівна

м. Київ, ПНЛ № 145

30

Лоза Богдан Анатолійович

Русанівський ліцей

31

Мелекесцева Аліса Андріївна

м. Черкаси, ФІМЛІ

32

Мисечко Артем Вікторович

м. Старокостянтинів, ліцей

33

Морква Світлана Олегівна

Ліцей «Наукова зміна»

34

Морозюк Антон Юрійович

УФМЛ

35

Москанова Ольга Федорівна

м. Київ, ПНЛ №145

36

Мушта Iлля Андрiйович

м. Черкаси, ФІМЛІ

37

Нестеренко Костянтин Павлович

Ліцей «Наукова зміна»

38

Осадчук Володимир Ігорович

м. Житомир, ліцей при ЖДТУ

39

Парпалига Олександра Максимівна

м. Київ, ПНЛ №145

40

Пилипeць Гліб Володимирович

УФМЛ

41

Покотило Назарій Любомирович

м. Київ, ПНЛ №145

42

Приступа Борис Ярославович

м. Київ, ліцей “Лідер”

43

Проніна Дар’я Василівна

м. Київ, ПНЛ №145

44

Проскуріна Анна Данилівна

м. Київ, ЗОШ №304

45

Рижкін Юрій Олександрович

УФМЛ

46

Руденко Сергій Олександрович

УФМЛ

47

Сікорський Філіпп

м. Київ, ПНЛ №145

48

Скуратівська Катерина Сергіївна

УФМЛ

49

Таргонський Валерій Андрійович

м. Житомир, ліцей при ЖДТУ

50

Тарканій Анастасія Олегівна

м. Київ, школа екстернів

51

Федоренко Олег Дмитрович

Русанівський ліцей

52

Філоненко Богдан Русланович

УФМЛ

53

Чергикало Денис Олександрович

УФМЛ

54

Чоловський Сергій Олександрович

м. Дніпро, ДОЛФМП

55

Шевченко Максим Олексійович

м. Київ, ПНЛ № 145

56

Шевченко Діана Олександрівна

м. Старокостянтинів, НВК

57

Шепель Костянтин Святославович

м. Запоріжжя, гімназія № 28

58

Щербакова Юлія Олегівна

м. Київ, гімназія № 143

 

 

2.СЛУХАЛИ:      інформацію завідувача Підготовчого відділення І.В. Ляшенко про затвердження списку осіб та нарахування додаткових балів випускникам підготовчого відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які виконали вимоги Додатку 2.6. до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2017 році.

УХВАЛИЛИ:       затвердити списки осіб, які успішно закінчили Підготовче відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка і  мають право на додаткові бали при вступі на спеціальності (спеціалізації) зазначені в Додатку 2.9., згідно зі списком, наданим завідувачем Підготовчого відділення І.В. Ляшенко та оприлюднити список на стендах та офіційному веб-сайті КНУ ім. Тараса Шевченка.

1. Біологія:

Інститут високих технологій

- біологія (високі технології)         – 10 балів

Інститут біології та медицини

- біологія                               – 10 балів

- біотехнологія                      – 10 балів

- лабораторна діагностика   – 10 балів

- дієтологія                                     – 10 балів

- екологія                              – 10 балів

 №

П І Б

Свідоцтва

  1.  

Абражевич Поліна Артурівна

01/17

  1.  

Ангелов Максим Сергійович

04/17

  1.  

Басараба Анастасія Андріївна

07/17

  1.  

Волинський Тит Павлович

24/17

  1.  

Гетьман Юлія Володимирівна

31/17

  1.  

Гулькова Марія Станіславівна

45/17

  1.  

Гуща Марія Іванівна

46/17

  1.  

Доманська Олена Вікторівна

54/17

  1.  

Заплатніков Ярослав Сергійович

60/17

  1.  

Зоркот Лінда Мустафа

66/17

  1.  

Костюк Ілля Павлович

82/17

  1.  

Куприненко Анна Сергіївна

93/17

  1.  

Максимова Людмила Олександрівна

110/17

  1.  

Малюк Олександр Віталійович

112/17

  1.  

Мартиняк Анастасія Ростиславівна

114/17

  1.  

Мирошниченко Марія Кароліна Дмитрівна

116/17

  1.  

Михайлова Катерина Дмитрівна

117/17

  1.  

Мінчук Євгенія Дмитрівна

118/17

  1.  

Остапів Євгенія Денисівна

125/17

  1.  

Поліщук Антон Олександрович

140/17

  1.  

Пономарьова Дар’я Сергіївна

142/17

  1.  

Прінько Іван Денисович

146/17

  1.  

Прокоф’єва Олена Олександрівна

147/17

  1.  

Рискаль Марина Володимирівна

156/17

  1.  

Субін Ярослав Володимирович

167/17

  1.  

Тагер Кирило Володимирович

169/17

  1.  

Фединяк Софія Віталіївна

178/17

  1.  

Хмельницька Юлія Миколаївна

185/17

  1.  

Хоменко Єлизавета Володимирівна

189/17

  1.  

Шкода Микита Олександрович

200/17

 

 

2. Математика:

Факультет комп’ютерних наук і кібернетики

- системний аналіз               – 10 балів

Механіко-математичний факультет

- середня освіта (математика)        – 2 бали

- математика                         – 2 бали

- комп’ютерна математика   – 2 бали

- комп’ютерна механіка                 – 2 бали

- статистика                           – 2 бали

Факультет радіофізики, електроніки і комп’ютерних систем

- інформаційна безпека телекомунікаційних

  систем і мереж                   – 10 балів

П І Б

Свідоцтва

  1.  

Альошко Олексій Олексійович

03/17

  1.  

Андросюк Кирило Євгенович

05/17

  1.  

Бідалов Володимир Олексійович

08/17

  1.  

Богусевич Олексій Олександрович

10/17

  1.  

Божок Юлія Олегівна

11/17

  1.  

Бондаренко Максим Олександрович

13/17

  1.  

Бугайчук Катерина Андріївна

16/17

  1.  

Васильєв Єгор Романович

17/17

  1.  

Вернудін Антон Ігорович

19/17

  1.  

Вертай Олена Петрівна

20/17

  1.  

Власенко Аліна Русланівна

21/17

  1.  

Возбранний Роман Сергійович

22/17

  1.  

Вознюк Олександра Віталіївна

23/17

  1.  

Воробей Денис Сергійович

25/17

  1.  

Гайдук Борис Євгенійович

27/17

  1.  

Галицький Ілля Іванович

28/17

  1.  

Гетьман Юлія Володимирівна

31/17

  1.  

Гнедаш Єгор Іванович

32/17

  1.  

Головін Сергій Миколайович

33/17

  1.  

Голошівський Андрій Володимирович

35/17

  1.  

Гориславець Дмитро Сергійович

36/17

  1.  

Горський Костянтин Сергійович

37/17

  1.  

Гранковський Максим Андрійович

38/17

  1.  

Гринь Аліна Вікторівна

39/17

  1.  

Гринюк Анна Василівна

40/17

  1.  

Грищенко Іван Євгенійович

42/17

  1.  

Гудзенко Дмитро Станіславович

44/17

  1.  

Данилевич Марія Олександрівна

48/17

  1.  

Денісенко Артем Сергійович

49/17

  1.  

Деревянченко Ярослав Олександрович

50/17

  1.  

Должко Катерина Валентинівна

53/17

  1.  

Жудра Данило Володимирович

56/17

  1.  

Жук Валентина Андріївна

57/17

  1.  

Запорожченко Антон Михайлович

61/17

  1.  

Зверєва Тетяна Данилівна

62/17

  1.  

Зеленько Петро Олександрович

63/17

  1.  

Зібаров Павло Сергійович

64/17

  1.  

Казміренко Яна Володимирівна

69/17

  1.  

Карлаш Богдан Віталійович

71/17

  1.  

Клекот Віталій Михайлович

73/17

  1.  

Кобзар Данило Миколайович

75/17

  1.  

Ковалевський Максим Олексійович

76/17

  1.  

Козак Артем Володимирович

78/17

  1.  

Козачок Олександра Ярославівна

79/17

  1.  

Кот Наталія Сергіївна

83/17

  1.  

Кругляк Юлія Вадимівна

87/17

  1.  

Кудин Дмитро Олександрович

89/17

  1.  

Кудра Олександр Костянтинович

90/17

  1.  

Кузик Юлія Ігорівна

91/17

  1.  

Кузів Тетяна Романівна

92/17

  1.  

Кушніренко Марія Сергіївна

95/17

  1.  

Лазаренко Юлія Євгеніївна

97/17

  1.  

Лебедь Віталій Сергійович

98/17

  1.  

Лимар Вероніка Дмитрівна

102/17

  1.  

Ліпський Даниїл Олександрович

103/17

  1.  

Логацький Євгеній Олексійович

104/17

  1.  

Лошакова Олена Вадимівна

105/17

  1.  

Лук’янець Павло Андрійович

106/17

  1.  

Луніна Маргаріта Віталіївна

107/17

  1.  

Лясота Вікторія Віталіївна

108/17

  1.  

Малишев Олексій Володимирович

111/17

  1.  

Марінов Антон Ігорович

113/17

  1.  

Мургашов Гліб Едуардович

119/17

  1.  

Овчаренко Аліна Миколаївна

121/17

  1.  

Огієвський Андрій Андрійович

122/17

  1.  

Олішевська Олена Андріївна

123/17

  1.  

Олянін Денис Валерійович

124/17

  1.  

Павліченко Андрій Олексійович

126/17

  1.  

Павловська Юлія Валентинівна

127/17

  1.  

Паламарчук Климентій Ігорович

128/17

  1.  

Парадюк Микола Віталійович

130/17

  1.  

Перелука Даниїл Антонович

133/17

  1.  

Печкуров Віталій Михайлович

135/17

  1.  

Пігарьова Яна Антонівна

136/17

  1.  

Підгурський Владислав Олексійович

137/17

  1.  

Пікула Богдан Андрійович

138/17

  1.  

Полінка Максим Сергійович

139/17

  1.  

Поліщук Павло Сергійович

141/17

  1.  

Попов Клим Олександрович

143/17

  1.  

Приступа Борис Ярославович

145/17

  1.  

Прусенко Ілля Олексійович

148/17

  1.  

Пташинський Денис Володимирович

149/17

  1.  

Ракоєд Антон Олександрович

153/17

  1.  

Рижій Микола Вікторович

155/17

  1.  

Скорик Дарія Юріївна

161/17

  1.  

Скоробагатько Карина Олександрівна

162/17

  1.  

Стеценко Богдана Ігорівна

165/17

  1.  

Сурнін Олексій Євгенович

168/17

  1.  

Тарасов Дмитро Володимирович

170/17

  1.  

Тирусь Вікторія Богданівна

172/17

  1.  

Точаненко Владислав Володимирович

174/17

  1.  

Траверсе Анастасія Михайлівна

175/17

  1.  

Тулупов Ярослав Сергійович

177/17

  1.  

Феофанова Аліса Олексіївна

179/17

  1.  

Філоненко Богдан Русланович

180/17

  1.  

Хижняк Арсеній Андрійович

184/17

  1.  

Холодулькін Гліб Олександрович

187/17

  1.  

Цицюра Віталій Володимирович

190/17

  1.  

Ціпановська Яна Сергіївна

191/17

  1.  

Чудік Тетяна Олександрівна

194/17

  1.  

Шараєв Тимофій Сергійович

195/17

  1.  

Шаргородський Арсеній Олексійович

196/17

  1.  

Шевченко Максим Олексійович

197/17

  1.  

Шелякін Гліб Вячеславович

198/17

  1.  

Шовковий Сергій В’ячеславович

202/17

  1.  

Шульженко Кирило Олександрович

204/17

  1.  

Шуляк Олексій Леонідович

205/17

  1.  

Щербань Валентин Олександрович

208/17

  1.  

Яковлев Богдан Сергійович

210/17

  1.  

Ярошевська Надія Олександрівна

212/17

 

 

3. Фізика:

Факультет радіофізики, електроніки і комп’ютерних систем

- медичні технології та аналіз даних               – 10 балів

- нанофізика та наносенсорика               – 10 балів

- фізика нанорозмірних та

  низьковимірних систем                         – 10 балів

- мікрохвильова інженерія та фотоніка  – 10 балів

- нанофізика та наноелектроніка            – 10 балів

- плазмові технології та поверхневі

  наноструктури                                      – 10 балів

Інститут високих технологій

- фізика (високі технології)                    – 10 балів

Фізичний факультет

- фізика                                                   – 10 балів

- астрономія                                             – 10 балів

- оптотехніка                                            – 10 балів

П І Б

Свідоцтва

  1.  

Бідалов Володимир Олексійович

08/17

  1.  

Вернудін Антон Ігорович

19/17

  1.  

Возбранний Роман Сергійович

22/17

  1.  

Гайдук Борис Євгенійович

27/17

  1.  

Гнедаш Єгор Іванович

32/17

  1.  

Голошівський Андрій Володимирович

35/17

  1.  

Гориславець Дмитро Сергійович

36/17

  1.  

Грищенко Іван Євгенійович

42/17

  1.  

Жолнер Іван Дмитрович

55/17

  1.  

Жудра Данило Володимирович

56/17

  1.  

Жук Валентина Андріївна

57/17

  1.  

Зеленько Петро Олександрович

63/17

  1.  

Карлаш Богдан Віталійович

71/17

  1.  

Кащенко Віктор Михайлович

72/17

  1.  

Кобзар Данило Миколайович

75/17

  1.  

Козачок Олександра Ярославівна

79/17

  1.  

Кругляк Юлія Вадимівна

87/17

  1.  

Кудра Олександр Костянтинович

90/17

  1.  

Кушніренко Марія Сергіївна

95/17

  1.  

Лабунський Костянтин Сергійович

96/17

  1.  

Лебедь Віталій Сергійович

98/17

  1.  

Лук’янець Павло Андрійович

106/17

  1.  

Ляшко Андрій Володимирович

109/17

  1.  

Малишев Олексій Володимирович

111/17

  1.  

Олянін Денис Валерійович

124/17

  1.  

Павловська Юлія Валентинівна

127/17

  1.  

Паламарчук Климентій Ігорович

128/17

  1.  

Попов Клим Олександрович

143/17

  1.  

Пригодюк Валентина Михайлівна

144/17

  1.  

Скорик Дарія Юріївна

161/17

  1.  

Стеценко Богдана Ігорівна

165/17

  1.  

Точаненко Владислав Володимирович

174/17

  1.  

Холодулькін Гліб Олександрович

187/17

  1.  

Цицюра Віталій Володимирович

190/17

  1.  

Ціпановська Яна Сергіївна

191/17

  1.  

Шараєв Тимофій Сергійович

195/17

  1.  

Шаргородський Арсеній Олексійович

196/17

  1.  

Шевченко Максим Олексійович

197/17

  1.  

Шульженко Кирило Олександрович

204/17

  1.  

Шуляк Олексій Леонідович

205/17

  1.  

Щербань Валентин Олександрович

208/17

  1.  

Яковлев Богдан Сергійович

210/17

 

 

4. Хімія:

Інститут високих технологій

- хімія (високі технології)                       – 10 балів

Хімічний факультет

- хімія                                                      – 4 бали

П І Б

Свідоцтва

  1.  

Абражевич Поліна Артурівна

01/17

  1.  

Ангелов Максим Сергійович

04/17

  1.  

Басараба Анастасія Андріївна

07/17

  1.  

Волинський Тит Павлович

24/17

  1.  

Костюк Ілля Павлович

82/17

  1.  

Крамар Анастасія Сергіївна

85/17

  1.  

Куприненко Анна Сергіївна

93/17

  1.  

Лемещенко Дмитро Ростиславович

100/17

  1.  

Максимова Людмила Олександрівна

110/17

  1.  

Малюк Олександр Віталійович

112/17

  1.  

Мартиняк Анастасія Ростиславівна

114/17

  1.  

Михайлова Катерина Дмитрівна

117/17

  1.  

Остапів Євгенія Денисівна

125/17

  1.  

Павловська Юлія Валентинівна

127/17

  1.  

Репянська Анастасія Валеріївна

154/17

  1.  

Рискаль Марина Володимирівна

156/17

  1.  

Столярчук Анна Анатоліївна

166/17

  1.  

Субін Ярослав Володимирович

167/17

  1.  

Хмельницька Юлія Миколаївна

185/17

  1.  

Хоменко Єлизавета Володимирівна

189/17

  1.  

Шкода Микита Олександрович

200/17

 

 

 

Голова                                                                                             Л.В.Губерський

приймальної комісії

 

Відповідальний секретар                                                      А.П. Креневич

Приймальної комісії