Засідання № 5 від 2017-07-21


Порядок денний:

.

Рішення:

1. СЛУХАЛИ:     заступника Голови відбіркової комісії Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка полковника Прохорова О.А. про зарахування курсантів до Військового інституту на денну та заочну форми навчання за освітнім ступенем бакалавра.
УХВАЛИЛИ:     Зарахувати згідно зі списками курсантів до Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка та оприлюднити відповідні списки на офіційних стендах Приймальної комісії.

2. СЛУХАЛИ:      декана юридичного факультету, д.ю.н., проф. Гриценка І.С. щодо допуску згідно пункту 4 Додатку 2.10 Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка  Парчука Володимира  Васильовича до складання вступних іспитів  з «Української мови та літератури», «Історії України», «Географії» для вступу на ОР Бакалавр спеціальності 081 «Право».
УХВАЛИЛИ:     1. Прийняти документи Парчука Володимира  Васильовича для участі у конкурсі на юридичному факультеті на здобуття ОР «Бакалавр» спеціальності 081 «Право» за результатами вступних іспитів. 
2. Допустити Парчука Володимира  Васильовича до складання вступних іспитів  з «Української мови та літератури», «Історії України» та «Географії».

3. СЛУХАЛИ:    декана юридичного факультету, д.ю.н., проф. Гриценка І.С.  про результати складання 20 липня 2017 року додаткового вступного випробування вступниками ОР «Магістр» спеціальності 081 «Право», які здійснюють вступ на основі ОР «Бакалавр» або ОКР «Спеціаліст» іншої спеціальності.
УХВАЛИЛИ:    Взяти до відома результати складання 20 липня 2017 року додаткового вступного випробування вступниками ОР «Магістр» спеціальності 081 «Право», які здійснюють вступ на основі ОР «Бакалавр» або ОКР «Спеціаліст» іншої спеціальності, надані фаховою атестаційною комісією юридичного факультету, а саме:

1. Андрушко Владислав Ігорович    не склав
2. Баранівський Роман Олександрович    не склав
3. Богуцький Андрій Ігорович    не склав
4. Головань Вікторія Олегівна    не склав
5. Гончарова Анна Олександрівна    не склав
6. Горбачов Олег Олександрович    не склав
7. Горий Віталій Вікторович    не склав
8. Давидов Гліб Олександрович    не склав
9. Демченко Владислава Юріївна    не склав
10. Єфімович Віктор Іванович    не склав
11. Ісанова Гульнара Азімжонівна    не склав
12. Карповець Оксана Анатоліївна    не з’явився
13. Лагода Ганна Сейранівна    не з’явився
14. Ланова Олеся Вікторівна    не з’явився
15. Меметов Айяр Назім огли    не склав
16. Мєлкумян Асмік Сейранівна    не склав
17. Музичка Єлизавета Олександрівна    не склав
18. Нечай Кіра Ігорівна    не склав
19. Полторацька Марина Володимирівна    не склав
20. Правдивець Сергій Сергійович    не склав
21. Распутіна Лідія Андріївна    не склав
22. Романюк Євгеній Олександрович    не склав
23. Румянцева Марина Олексіївна    не з’явився
24. Рябова Юліана Вікторівна    не з’явився
25. Саакян Сергій Гнелович    не склав
26. Стуліна Олена Олександрівна    не склав
27. Тетеря Яніна Ігорівна    не склав
28. Хабабюк Земіне Джафер-кизи    не з’явився
29. Ханаєва Ельвіра Гаджіївна    не склав
30. Чайковська Тетяна Ігорівна    не склав
31. Шкурлей Юлія Юріївна    не склав

Визнати вступників, що вказані в п.1, які отримали результат «не склав», а також не з'явилися для складання додаткового вступного випробування, такими що втратили право брати участь у конкурсному відборі на навчання на ОР «Магістр» спеціальності 081 «Право» за всіма освітніми програмами.