Засідання № 2 від 2018-07-12


Порядок денний:

.

Рішення:

СЛУХАЛИ:         інформацію заступника голови Приймальної комісії для набору студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста І.В. Ляшенко про затвердження списку осіб та нарахування додаткових балів випускникам підготовчого відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які виконали вимоги Додатку 2.9. до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році.

УХВАЛИЛИ:       затвердити списки осіб, які успішно закінчили Підготовче відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка і  мають право на додаткові бали при вступі на спеціальності зазначені в Додатку 2.6., згідно зі списком, наданим заступником голови Приймальної комісії для набору студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста І.В. Ляшенко та оприлюднити список на стендах та офіційному веб-сайті КНУ ім. Тараса Шевченка.

 

Список слухачів-претендентів на бали за особливі успіхи

2017–2018 навчальний рік:

 

 

П І Б

№ свідоцтва

предмети

примітка

  1.  

Авдошко

Андрій Дмитрович

1/18

біологія

 

  1.  

Александров

Микита Станіславович

2/18

математика

фізика

 

  1.  

Алексеєнко

Наталія Євгенівна

3/18

математика

 

  1.  

Андрієць

Іван Олександрович

4/18

математика

 

  1.  

Бабанський Олександр Олексійович

5/18

математика

 

  1.  

Бодрунов

Владислав Андрійович

6/18

математика

 

  1.  

Бойко

Анастасія Андріївна

7/18

хімія

 

  1.  

Бойко

Тарас Віталійович

8/18

математика

фізика

 

  1.  

Васькевич

Ангеліна Русланівна

9/18

біологія

з відзнакою

  1.  

Власенко

Поліна Євгеніївна

10/18

біологія

 

  1.  

Войтенко

Маргарита Сергіївна

11/18

хімія

фізика

з відзнакою

  1.  

Горбаток

Катерина Павлівна

12/18

біологія

хімія

з відзнакою

  1.  

Горбенко

Єва Романівна

13/18

біологія

 

  1.  

Гребень

Марія Вячеславівна

14/18

хімія

 

  1.  

Деньгуб

Марія Олександрівна

15/18

математика

 

  1.  

Дімітрієва

Поліна Олегівна

16/18

фізика

математика

з відзнакою

  1.  

Дьякон

Григорій Юрійович

18/18

біологія

 

  1.  

Желдак

Ілля Сергійович

19/18

математика

 

  1.  

Зайченко

Юрій Віталійович

21/18

математика

фізика

 

  1.  

Кандерал

Тетяна Сергіївна

23/18

біологія

 

  1.  

Катцин

Вадим Сергійович

24/18

математика

 

  1.  

Кисельова

Марія Олексіївна

25/18

математика

фізика

з відзнакою

  1.  

Кияниця

Владислав Вадимович

26/18

математика

фізика

 

  1.  

Кіпень Тетяна Анатоліївна

27/18

математика

з відзнакою

  1.  

Козелкова

Валерія Вадимівна

28/18

біологія

 

  1.  

Коломійцева

Єлизавета Олегівна

29/18

математика

 

  1.  

Кононов

Георгій Георгійович

30/18

біологія

 

  1.  

Корнєєва

Лоліта Андріївна

31/18

біологія

 

  1.  

Крижанівський

Микита Іванович

33/18

хімія

біологія

математика

 

  1.  

Кундас

Валентина Юріївна

34/18

біологія

 

  1.  

Лисенко

Назар Миколайович

35/18

біологія,

математика

 

  1.  

Литвин Богдан Богданович

36/18

математика

біологія

 

  1.  

Лященко

Єлизавета Костянтинівна

37/18

хімія

 

  1.  

Магдисюк

Михайло Володимирович

38/18

біологія

 

  1.  

Мазуренко

Максим Сергійович

39/18

математика

фізика

 

  1.  

Мізерний

Микола Анатолійович

41/18

математика

фізика

 

  1.  

Палладін

Максим Олександрович

43/18

біологія

 

  1.  

Панасюк

Дмитро Костянтинович

81/18

хімія

 

  1.  

Пасічніченко

Марія Олегівна

44/18

біологія

з відзнакою

  1.  

Подшебякін

Артем Олексійович

46/18

фізика

математика

 

  1.  

Попов

Артем Валерійович

47/18

біологія

з відзнакою

  1.  

Постовітюк

Єва Юріївна

48/18

біологія

 

  1.  

Пострелко

Владислав Юрійович

49/18

математика

 

  1.  

Ребенко

Катерина Вікторівна

50/18

біологія

 

  1.  

Савіцький

Данило Андрійович

51/18

хімія

 

  1.  

Самарцева

Юлія Сергіївна

52/18

математика

 

  1.  

Саркісян

Крістіна Саркісівна

53/18

біологія

 

  1.  

Сенін

Євгеній Артурович

55/18

біологія

хімія

 

  1.  

Сокульська

Марія Олегівна

56/18

біологія

 

  1.  

Соломка

Олександр Сергійович

57/18

біологія

 

  1.  

Степашко Тимофій

Володимирович

58/18

математика

 

  1.  

Стоян

Олександр Олегович

60/18

математика фізика

 

  1.  

Стукало

Мирослава Миколаївна

61/18

біологія

хімія

 

  1.  

Таранюк

Дарина Русланівна

62/18

біологія

 

  1.  

Теличко

Юлія Віталіївна

63/18

біологія

 

  1.  

Ткаченко

Аліна Володимирівна

64/18

математика

фізика

 

  1.  

Ткаченко

Анастасія Олексіївна

65/18

математика

 

  1.  

Третяк

Юлія Андріївна

66/18

математикаа

з відзнакою

  1.  

Турчина

Катерина Олексіївна

67/18

біологія

 

  1.  

Хойнацька

Лілія Русланівна

69/18

математика

 

  1.  

Холодна

Аліса Олександрівна

70/18

біологія

 

  1.  

Хоцька

Анна Вікторівна

71/18

біологія

 

  1.  

Цвєткова

Анна Юріївна

72/18

математика

фізика

 

  1.  

Чуйко

Анна Олексіївна

75/18

біологія,

математика

 

  1.  

Шоломова

Єлизавета Олексіївна

76/18

біологія

математика

 

  1.  

Шполянська

Анна Марія Олегівна

77/18

математика

з відзнакою

  1.  

Язловецький

Дмитро Ярославович

80/18

хімія

біологія

математика