Засідання № 17 від 2017-09-08


Порядок денний:

.

Рішення:

1. СЛУХАЛИ:     декана юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Гриценка І.С. про зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб, за рахунок цільових державних кредитів на ОС Магістр спеціальності 081 Право.
УХВАЛИЛИ:     зарахувати вступників, які виконали умови для зарахування на юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб, за рахунок цільових державних кредитів на ОС Магістр спеціальності 081 Право.
2. СЛУХАЛИ:     директора Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка Рожка О.Д. про зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на ОС Магістр спеціальності 081 Право.
УХВАЛИЛИ:     зарахувати вступників, які виконали умови для зарахування до Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка на навчання за кошти фізичних та юридичних осіб на ОС Магістр спеціальності 081 Право.