Засідання № 21 від 2017-11-01


Порядок денний:

.

Рішення:

1.СЛУХАЛИ:     завідувача Підготовчого відділення Усатенко Г.О. про зарахування на навчання іноземних громадян до Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
УХВАЛИЛИ:    зарахувати на навчання іноземних громадян до Київського національного університету імені Тараса Шевченка згідно з результатами конкурсного відбору.
2.СЛУХАЛИ:     директора Інституту міжнародних відносин Копійку В.В. про лист Міністерства освіти і науки України щодо встановлення квоти та виділення бюджетного місця для зарахування на навчання громадянки Туркменістану Аманової Оразгуль Мергеновної за ОС магістр, денної форми, за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», за державним замовленням до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
УХВАЛИЛИ:    зарахувати громадянку Туркменістану Аманову Оразгуль Мергеновну на навчання за ОС магістр, денної форми, за спеціальністю 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», за державним замовленням до Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.