Економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує майбутніх абітурієнтів на курс лекцій: «Хто Ми – економісти?».
2019-10-11 10:52:06

До уваги абітурієнтів та учнів старших класів!

Захід орієнтований на учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, які активно цікавляться питаннями успішного майбутнього, готові стати професіоналами з обраного фаху, хочуть та можуть витрачати на це багато зусиль та досягати високих результатів щоб реалізувати свою мрію.

Дата та час проведення: курс лекцій буде проводитись – з 28 жовтня по 01 листопада 2019 року, щодня з 16:00 до 17:40 (два заняття по 45 хвилин з перервою на 10 хвилин).

Як взяти участь:  реєстрація учасників у дні проведення лекцій триватиме щодня з 15:30 до 16:00 (хол економічного факультету).

Участь у заході – безкоштовна.

Детальніше ознайомитись із програмою та графіком курсу лекцій можна за наступним посиланням: https://cutt.ly/3ei44TY

Місце проведення: м. Київ, вул. Васильківська, 90А, аудиторія 101.

Запрошуємо Вас відкрити нові можливості разом з нами!