ЕКОНОМІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА ЗАПРОШУЄ учнів 9-11 класів прийняти участь у лекторії «Просто про фінанси, банківську справу та страхування»
2020-03-02 12:54:35

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ ТА УЧНІВ!

Запрошуємо учнів 9-11 класів прийняти участь у лекторії «Просто про фінанси, банківську справу та страхування».
Лекторій для абітурієнтів та учнів - це унікальна можливість отримати сучасні знання від провідних викладачів одного з найкращих закладів вищої освіти України!

«Гільдія фінансистів» - саме таку назву має щорічне зібрання абітурієнтів, організоване на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Цього року зустріч відбудеться з 23 по 27 березня 2020 року за адресою: м. Київ, вул. Васильківська 90А, ауд. 201/2.
Також будемо вдячні за поширення цієї новини у соціальних мережах вашої школи.