Графік роботи Приймальної комісії
2020-08-10 10:41:02

Шановні вступники!

Графік роботи Приймальної комісії Університету та відбіркових комісій факультетів/інститутів

Консультування вступників відбувається в телефонному режимі відбірковими комісіями факультетів та інститутів контакти.

Для реалізації права на вступ за квотою-1, за співбесідою вступникам потрібно з 05 серпня подати підтверджуючі документи в особистому кабінеті вступника за допомогою електронної системи Приймальної комісії https://master.knu.ua.

За результатами розгляду онлайн запиту, вступник подає особисто документи у паперовій формі, для реалізації права на вступ:

за адресою просп. Глушкова 4Г (метро Виставковий центр, корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем).

Графік роботи:

Вступники з 13 серпня по 22 серпня подають заяви в паперовій формі до відбіркових комісій факультетів/інститутів у таких випадках:

У зв’язку з карантином Приймальна комісія не здійснює особистий прийом громадян (крім наведених вище випадків).

Направити звернення чи отримати консультацію можна