Підготовче відділення Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на ВІДКРИТІ УРОКИ
2017-09-12 11:10:20

Запрошуємо на відкриті уроки 9 вересня (субота)

Підготовче відділення
Київського національного університету імені Тараса Шевченка
запрошує на ВІДКРИТІ УРОКИ

На відкриті уроки запрошуються учні 11-х класів (сьогоднішні 10-тикласники, абітурієнти 2018 р.) та батьки.

Вибір шляху підготовки до складання ЗНО: школа, репетитор, підготовчі курси – ускладнюється тим, що вивчення опису навчальної програми чи заочне знайомство з викладачем на сайтах навчальних закладів не дає вступнику розуміння того, що ж саме чекає його на заняттях. Оцінити якість та темпи навчання можна тільки в аудиторії.

Підготовче відділення пропонує відвідати відкриті заняття з окремих дисциплін з метою знайомства зі складовими процесу навчання: насиченістю і ритмом занять, подачею матеріалу і доступністю пояснень викладача.

Наприкінці пробного уроку Ви зможете поставити запитання щодо подальшої роботи, а також спланувати графік навчання.

Звичайно, оцінити ефективність навчання за таких умов можливо лише частково, але у випадку, якщо школяр почуватиметься комфортно і матеріал уроку викличе в нього зацікавлення, запрошуємо стати слухачем підготовчого відділення.

Адреса:
м. Київ, проспект акад. Глушкова, 4-е (корпус механіко-математичного факультету)
(ст. м. «Виставковий центр») 3-й поверх

РОЗКЛАД
(може зазнати змін)

9.00:10.20
Історія України

Тема «Соціально-політичне становище українських земель після утворення Речі Посполитої» канд. істор. н. Загороднюк Тетяна Станіславівна
ауд. 41
Фізика
Тема: “Як вимірювати Всесвіт: зважувати Землю, атом, визначати відстань до Сонця тощо”
канд. фіз.-мат. н., доцент Коваленко Андрій Віленович