Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнській олімпіаді Київського національного університету імені Тараса Шевченка
2018-03-15 17:05:18

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, керуючись Умовами прийому до вищих навчальних закладів у 2018 році, проводить Всеукраїнську олімпіаду для абітурієнтів з математики, фізики, хімії, географії та біології, за підсумками якої можна здобути додаткові бали до відповідних сертифікатів ЗНО.

Відповідно до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2018 році:

Київський національний університет імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників проводить Всеукраїнську олімпіаду (далі – Олімпіада Університету) з біології, географії, математики, фізики та хімії. Олімпіада відбувається у два тури – дистанційний та очний.

Порядок організації та проведення Олімпіади Університету визначається Положенням про Всеукраїнську олімпіаду Київського національного університету імені Тараса Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2018 році.

Призерам очного туру Олімпіади Університету при вступі на освітні програми за спеціальностями, визначеними Додатком 2.6., нараховуються додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з одного відповідного предмета при розрахунку конкурсного бала в обсязі 20 балів, але не вище 200 балів за предмет.

Детальніше про правила та розклад проведення олімпіади  ви можете ознайомитися у розділі "Олімпіада Університету" на сайті Приймальної комісії або на сайтах відповідних факультетів.