До уваги абітурієнтів економічного факультету
2018-04-02 09:48:06

Звернувшись до Консультаційного центру економічного факультету, абітурієнт матиме можливість отримати повну та вичерпну інформацію з таких питань:

- перелік документів, строки їх подачі та етапи вступної кампанії;

- створення електронного кабінету та умови участі у конкурсі на навчання за освітнім рівнем бакалавра;

- порядок проведення конкурсного відбору на навчання за освітнім рівнем магістра;

- особливості навчального процесу на різних економічних спеціальностях;

- переваги навчання за різними освітніми програмами (в т.ч. програмами подвійного дипломування);

- можливості навчання та стажування за кордоном в межах навчального процесу (академічна мобільність);

- перспективи працевлаштування в державних установах, провідних компаніях в Україні та за кордоном.

В години роботи Консультаційного центру Ви можете – «доторкнутись» до навчального процесу, відвідавши аудиторії та комп’ютерні класи Економічного факультету, в яких відбувається навчання, ознайомитися з роботою науково-практичних центрів та лабораторій, створених на економічному факультеті, а також відвідати кабінет історії факультету.

Години роботи: щочетверга 10:00-17:00, аудиторія 209/2 (м. Київ, вул.Васильківська 90А (корпус економічного факультету)

Телефон для консультацій: (044) 259-70-45

Детальна інформація розміщена за посиланням: