Перелік міжнародних та всеукраїнських студентських олімпіад з фаху переможцям або призерам яких нараховуються додаткові бали (10 балів) до конкурсної оцінки


Факультет/інститут

Перелік фахових олімпіад

2

Географічний факультет

 

Всеукраїнська студентська олімпіада з географії

Всеукраїнська студентська олімпіада з туризму

3

Економічний факультет

 

ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад МОН з фаху, а саме:

  1. Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Облік і аудит»
  2. Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни  «Податкова система України»
  3. Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Державні фінанси»
  4. Всеукраїнська студентська олімпіада з  дисципліни «Фінансовий менеджмент»
  5. Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Фінанси і кредит»
  6. Всеукраїнська студентська олімпіада з  дисципліни «Страхування»
  7. Всеукраїнська студентська олімпіада з  дисципліни «Страхова справа»
  8. Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Економічна теорія»
  9. Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Міжнародна економіка»
  10. Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Міжнародна економіка»
  11. Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Стратегічне управління»
  12. Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування»
  13. Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Економічна кібернетика»
  14. Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Економіка підприємства»
  15. Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Банківська справа»

 

4

Інститут високих технологій

 

Не має

5

Інститут журналістики

 

Всеукраїнська студентська олімпіада з видавничої справи

Всеукраїнська студентська олімпіада з журналістики

Всеукраїнська студентська олімпіада з реклами і зв'язків з громадськістю

6

Інститут міжнародних відносин

 

Немає

9

Інститут філології

 

Всеукраїнські студентські олімпіади ( ІІ етап) з дисциплін, які є профільними для обраних освітніх програм (ОП):

Українська мова і література  для ОП "Українські філологічні студії та іноземна мова", "Українська та іноземна філологія: теорія і методика навчання"; "Лінгвістика у суспільній комунікації: українська мова та іноземна мова"; "Літературно-мистецька аналітика та іноземна мова";

 

Російська мова і література для ОП "Російська мова і література та іноземна мова: сучасні теоретичні і прикладні студії"

 

Англійська мова і література  для ОП "English Communication Studies and Translation /Сучасна англомовна комунікація та переклад (англомовна освітня програма) English, Literature and 2 Western European Languages / англійська мова та література та дві західноєвропейські мови";

 

Німецька мова і література для ОП "Germanistik. Interkulturelles Management and Translation / Германістика. Міжкультурний менеджмент та переклад (із зазначенням мови) (німецькомовна освітня програма) / німецька мова, англійська мова"

 

Іспанська мова і література для ОП "Іспанська філологія та англійська мова: комунікація, інтерпретація та переклад (викладання іноземними мовами)";

 

Новогрецька мова і література для ОП "Елліністика, англійська мова та переклад (викладання новогрецькою мовою)"

 

Французька мова і література для ОП "Études Francophoneset Traduction / Франкофонні студії та переклад (франкомовна освітня програма) французька філологія, англійська мова"

 

Арабська мова для ОП "Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад (арабська мова і література);

 

Китайська мова  для ОП "Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад (китайська мова і література);

 

Корейська мова   для ОП "Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад (корейська мова і література);

 

Перська мова  для ОП "Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад (перська мова і література);

 

Турецька мова  для ОП "Східна філологія, західноєвропейська мова та переклад (турецька мова і література);

 

Переклад з англійської мови для ОП "Перекладознавчі та крос-культурні студії. Галузевий переклад з англійської мови та другої західноєвропейської мови";

 

Переклад з німецької мови для ОП "Перекладознавчі та крос-культурні студії. Галузевий переклад з німецької мови та другої західноєвропейської мови";

 

Переклад з французької мови для ОП "Перекладознавчі та крос-культурні студії. Галузевий переклад з французької мови та другої західноєвропейської мови";

 

10

Історичний факультет

 

ІІ етап Всеукраїнських студентських олімпіад МОН з фаху

 

12

Механіко-математичний факультет

 

1. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

2. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з теоретичної механіки

3. Міжнародна математична олімпіада для студентів університетів (IMC)

4. Міжнародна Південно-Східна Європейська математична олімпіада для студентів молодших курсів (SEEMOUS)

5. Міжнародна щорічна математична студентська олімпіада імені Войтеха Ярніка

6. Міжнародна наукова математична олімпіада для студентів старших курсів (Іран)

7. Міжнародна студентська олімпіада з теоретичної механіки

8. Студентська математична олімпіада імені Вільяма Лоуела Патнема

13

Навчально-науковий центр «Інститут біології»

 

  1. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з біології
  2. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з екології

14

ННІ «Інститут геології»

 

Всеукраїнська студентська олімпіада з геології

17

Факультет інформаційних технологій

 

 

  1. ІІ Етап Всекраїнської олімпіади з Управління проектами

18

Факультет кібернетики

 

 

  1. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з математики
  2. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування
  3. Міжнародна математична олімпіада для студентів університетів (IMC)
  4. Фінал чемпіонату світу з програмування ACM ІСРС
  5. Відкрита Міжнародна олімпіада з програмування, ім. С.О.Лебедєва – В.М.Глушкова KPI-OPEN

19

Факультет психології

 

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Теоретична та прикладна психологія"

20

Факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем

 

1. Всеукраїнський турнір юних фізиків

2. Міжнародна олімпіада "IT-Планета"

21

Факультет соціології

 

Всеукраїнська студентська олімпіада з соціології

22

Фізичний факультет

 

Всеукраїнська студентська олімпіада з фізики

Всеукраїнська студентська олімпіада з астрономії та астрофізики

23

Філософський факультет

 

Не має

24

Хімічний факультет

 

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади МОН України  з хімії

Міжнародна студентська олімпіада з хімії

25

Юридичний факультет

 

Всеукраїнська студентська олімпіада за спеціальністю "Правознавство" МОН